0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Značku ERGOBAG založili štyria priatelia na začiatku roka 2010. Dnes pracuje  iba v oblasti manažmentu, marketingu a vývoja 71 ľudí a spoločnosť sa stala jednoznačným lídrom na Nemeckom trhu!

Spoločnosť vyrába batohy, najmä pre deti vo veku od materskej školy až po strednú školu, školské peračníky, ale aj módne vychytávky pre dospelých a mnoho iných. 

ERGOBAG reaguje na zlú kvalitu a chudobnú ergonómiu školských tašiek na trhu a vyrába ergonomicky tvarované batohy, ktoré podporujú správne držanie tela, zabezpečujú zdravý vývoj chrbtice a uľahčujú deťom namáhavé nosenie ťažkých školských tašiek.  

Myšlienka chrániť životné prostredie, je pre spoločnosť dôležitá. Všetky batohy vyrábajú šetrne k životnému prostrediu a používajú recyklované materiály, ktoré sú kvalitné, odolné a nemremokavé. 

Produkty ERGOBAG získavajú pravidelne mnoho prestížnych ocenení, (GERMAN DESING AWARD 2015, REDDOT DESING AWARD 2013, MARKEN AWARD, DEUTSCHER GRUNDER PREIS, DEUTSCHLAND LAND DER IDEEN) ktoré len potvrdzujú, že právom patria medzi napredávanejšie a najobľúbenejšie na trhu. 

 

 

 

 

39 produktov

 

top