0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Životné prostredie treba chrániť pre naše dobro

Životné prostredie treba chrániť pre naše dobro

 

Naše životné prostredie by sme mali chrániť a nie znečisťovať. Znečisťovanie spôsobuje  priemysel, družstvá, na mori ropné havárie, ale aj náš každodenný život. Tým, že vyhadzujeme škodlivé látky do prírody. Znečisťovanie ohrozuje vodu, pôdu, vzduch , rastliny, živočíchy, celú prírodu a nakoniec aj nás a hlavne budúcu generáciu.

Pokiaľ chceme ochraňovať prírodu, musíme sa starať o rastliny, živočíchy a celú živú a neživú prírodu aby sa nevyrubovali lesy, musíme recyklovať odpad. Pomáha separovanie odpadu a nevyhadzovanie odpadu do prírody.

Pre nemeckú firmu Ergobag je životné prostredie veľmi dôležité. Preto sú výrobky vyrobené zo 100% PET recyklovaných tkanín. Takto plastový odpad získa nový účel a prírodné zdroje nie sú vyčerpané. V porovnaní s konvenčnými výrobnými metódami odpadová voda klesá o 20%, spotreba energie o 50% a emisie znečisťujúcich látok o 60%. Recyklovaných bolo už  47,2 milióna PET fliaš.Cieľom ochrany životného prostredia je zdravé , pekné a čisté životné prostredie.Je to pre naše dobro, dobro našich potomkov, ale aj dobro pre prírodu.                                                  

                                                                                                                                                              

top