0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Potvrdené odborníkmi!

Výborne! Názov našej školskej tašky ERGOBAG hovorí za všetko !


Teraz to máme aj na papieri! Ergobag školská taška pre zdravý chrbát: Toto potvrdzuje pečať schválenia IGR e.V - "Ergonomický produkt"!

Dôsledne sme očakávali výsledok: nemeckí odborníci špecializujúcich sa na problémy s chrbticou  (IGR e.V.) nám potvrdili ergonomický dizajn školskej tašky ERGOBAG. Čo nás nesmierne teší.

Školská taška Ergobag je ergonomický prepracovaná !

 

IGR je celoštátne združenie a pôsobí pod heslom "Posilňujeme si chrbát." Členmi sú fyzioterapeuti, učitelia telesnej výchovy, lekári a jednotlivci a organizácie, ktoré sa zaoberajú témou zdravia. Skúšky sú založené na vybraných normách (DIN 33419 a EN ISO 15537) a smerniciach pre ergonómiu a profesionálnu bezpečnosť.

Školská taška bola otestovaná a môžeme povedať, že školská taška je pripravená  !

 

Ergobag sa ľahko prispôsobí každej detskej postave. Hrudný a panvový popruh prenáša až 50% celkovej váhy na stabilnú oblasť panvy a tým zaisťuje zdravý vývoj detskej chrbtice.
ERGOBAG sú jediné  školské tašky s unikátnym ergonomickým efektom, ktoré kombinujú inovatívne princípy trekingových batohov. Kvalitný školský batoh Ergobag je vďaka výškovému nastaveniu ramenného popruhu od 100 do 150cm vhodným riešením pre každého školáka, rastie spolu s ním !

Teraz to máme aj potvrdené IGR E.V s ocenením za výnimočnú manipuláciu: Nastavenie podporného systému je veľmi jednoduché a dokazuje, že Ergobag školská taška je skvelý denný spoločník do školy !

top