0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Školský batoh Satch match Geo Storm

Kód: SAT-MAT-002-9FO

149,99€

Na objednávku

0948 724 447 Po - Pia: 8.00 - 17.00

Satch match, je celodenný spoločník, ktorý bez námahy zahŕňa všetko, čo je potrebné v škole, ale aj  na hracej ploche. Vhodný pre deti od 11 rokov.

Školský batoh Satch Match

 

Satch match, je celodenný spoločník, ktorý bez námahy zahŕňa všetko, čo je potrebné v škole, ale aj  na hracej ploche. Predné vrecko nesie helmu, rovnako ako aj basketbalovú alebo futbalovú loptu. A  aby toho nebolo málo, pre väčší objem sa hlavný priestor, môže rozšíriť až o 5 litrov!

                      

KVALITNÝ

Tradícia nemeckého spracovania, zaručuje precíznosť spracovania a kvalitu. Všetky materiály sú vyberané s maximálnou starostlivosťou a precíznosťou. Materiály neobsahujú toxické zmäkčovadlá, ako sú ftaláty a polycyklické aromatické uhľovodíky. Certifikácie materiálov, sú pravidelne kontrolované na základe osobného kontaktu s dodávateľmi, ktorí dokladajú potvrdenie a certifikačné listiny nezávislých skúšobných ústavov. Dodávatelia materiálov a popruhov sú označení certifikátom bluesign ®, ktorý dokazuje, že použité suroviny sú ekologické, nezávadné a že sú spracovávané s ohľadom na šetrnosť k životnému prostrediu. Textílie a materiály použité na výrobu, sú vysoko odolné, stále a nepremokavé. 

                       

ZDRAVOTNÝ

Patentovaný ergonomický koncept optimálneho rozloženia váhy na bedrá, zaručuje zdravý vývoj chrbtice. Vďaka panvovému popruhu, je značná časť hmotnosti prenesená na panvu, ako najstabilnejšie miesto tela. Výškovo nastaviteľný popruh, zaistí správne a príjemné umiestnenie ramenných popruhov. Ergonomicky tvarované hliníkové lišty, zabezpečia, že sa ľahko  prispôsobí k zadnej časti chrbtici školáka, vo výške od 1,40 m do 1,80 m. Školák sa cíti komfortnejšie a nehrozia mu prípadné komplikácie z preťaženia,  ako sú zlý vývoj chrbtice, alebo bolesti chrbta a hlavy. 

                  

VARIABILNÝ
Variabilné predné vrecko, umožňuje prepravovať, cyklistickú alebo korčuliarsku helmu, ako aj akúkoľvek loptu.Dokonca aj fľaša s vodou až do 1,5l nájde voje miesto. 

                            

 

PRAKTICKÝ

Satch match, je dokonale spracovaný s veľkým dôrazom na detaily. Chytré vnútorné usporiadanie, ponúka dostatok priestoru, pre všetky potreby. Extra veľký zásobník, zachováva všetky dôležité veci na bezpečnom mieste a umožňuje v prípade potreby rýchly prístup, bez dlhého hľadania. Krúžky na kľúče, pútka na ceruzky, dve vrecká na zips a extra oddelenie na  mobilný telefón a tablet je samozrejmosťou! 
 

  

                                           

 

BEZPEČNÝ

Výrazné reflexné prvky tvorené unikátnymi mikroskopickými čiastočkami, ktoré odolávajú počasiu a UV žiareniu, zaručujú najvyššiu bezpečnosť. Vďaka reflexným zónam, je teenager dokonale viditeľný zo všetkých strán a za každých poveternostných podmienok.

                    

Technické parametry:

Rozmery: 30x20(+5)x45 cm

Hmotnosť: 1400g

Objem: 30l (+5)

top