0 ks / 0,00€

Doprava zadarmo Naozaj na všetko

100% originál Bez strachu z falzifikátov

Exkluzívny výber Prestížnych značiek

Blesková doprava Dnes u nás zajtra u Vás

Peračník od ERGOBAG obsahuje ergonomické a odolné pastelky

Ergonomický tvar, odolnosť a trvácnosť je našou prioritou. Ergobag set je dodávaný s peračníkom obsahujúcim 16 ergonomických pasteliek.

Ergonomický dizajn od samého začiatku!

Tak ako školské tašky, aj peračníky ERGOBAG sa vyznačujú svojou vysokou kvalitou. Dostupné sú v rôznych farbách a zladené s prevedeniami školských tašiek. Obsahujú ceruzu, gumu, strúhadlo a 17cm pravítko a farebné pastelky. Hrubšie pastelky, sú v základných šiestich farbách a tenšie sú doplnené o svetlé odtiene modrej, zelenej, fialovú a čiernu. Tiež netreba zabudnúť dodať, že peračník má kvalitný zips (YKK).  

Rovnakým spôsobom, ako naše ergonomické tašky Ergobag, poskytujú potrebnú podporu chrbtici, tak aj ergonomické ceruzky a perá podporujú správny úchop a jeho včasné osvojenie, ktoré je veľmi dôležité. Podporujú tiež správne držanie tela, pomáhajú predchádzať kŕčom a unaveným rukám. Výber správnej ceruzky, výrazne pomáha deťom pripraviť sa na ich neskoršie hodiny písania. Obzvlášť u veľmi malých detí, môžu byť návyky v písaní, pozitívne ovplyvnené práve vhodným výberom písacích potrieb. To je dôvod, prečo ponúkame náš peračník dohromady  s ergonomicky tvarovanými farebnými pastelkami.

 

Šetrne a ekologicky

Všetky farebné pastelky obsiahnuté v našom peračníku od ERGOBAG, sú špeciálne navrhnuté a vyrobené zo 100% FSC® certifikovaného dreva. THE FOREST STEWARDSHIP COUNCIL, je medzinárodná nezisková organizácia na podporu zodpovedného riadenia svetových lesov, zachovania cenných prirodzených lesných porastov, na ochranu obyvateľov, ktorí v nich žijú a zabezpečenia dlhodobého ekologicky šetrného využívania dreva. Ak chcete rozsiahlejšie informácie o STABILO produktoch, potom zamierte priamo na ich stránky.

 

 

top